آپارات
کانال تلگرام
اينستاگرام

خدمات ما

سوله سازی

سازه‌ای فلزی با سقف شیب‌دار است که بر اساس محاسبات فنی خاص طراحی و ساخته می‌شود.

از این نوع سازه در کارخانه‌ها، اسکلت ساختمان، انبارها، مرغداری‌ها، آشیانه‌های هواپیما، تعمیرگاه‌ها، فروشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی که با قاب‌هایی با دهانه یزرگ نیاز است استفاده می‌شود. بدلیل بزرگ بودن ابعاد تیرها و ستون‌ها باید از تیرورق در پروفیل‌های سوله استفاده کرد.

طراحی و ساخت اسکلت فلزی

طراحی و ساخت اسکلت فلزی به روش پیچ و مهره ای و جوشی با تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته در محل کارحانه توسط پرسنل آموزش دیده تیم اجرایی شرکت زرندسازه صورت گرفته و توسط تیم های مجرب نصاب در محل پروژه نصب میگردد . کادر مهندسی طراح با تکیه بر دانش فنی و تجربه بالا و رعایت استانداردها و آیین نامه های معتبر و استفاده از نرم افزارهای به روزنقش موثری در طراحی بهینه را در این مجموعه ایفا میکنند .

سازه های فولادی صنعتی

سازه فولادی نوعی سازه است که مصالح اصلی آن که برای تحمل نیروها و انتقال آنها به کار می‌رود از فولاد است. اتصالات به کار رفته در این نوع سازه‌ها از نوع جوشی، پرچی و یا پیچ می‌باشد و بسته به نوع اتصالات قطعات طرح شده و کنترل‌های مربوطه بر روی آنها انجام می‌شود.تیم اجرایی شرکت زرندسازه این افتخار را دارد تا سازه فولادی صنعتی مورد نظر شما را در اسرع وقت طراحی و در محل کارگاه ساخته و در محل مورد نظر نصب نماید .

مبلمان و تجهیزات شهری

تولید کلیه ملزومات و اثاثیه شهری که در محیط شهر قرارمیگیرند شامل :

مبلمان خیابانی ، مبلمان پارکی و تجهیزات زمین بازی کودکان ، مبلمان ترافیکی (تابلوهای خیابانی و تجهیزات راهنمای ترافیک شهری) و سازه های اطلاع رسانی و تبلیغاتی

استفاده از تجهیزات و مبلمان مناسب تا حد زیادی اثر مثبتی بر روی شهروندان و استفاده کنندگان از محیطهای شهری داشته باشد.به مردم این امکان را میدهد که در فرصت های لازم ازنشستن و دیدن فضای شهری لذت برده و حتی ارتباط اجتماعی و کلامی با یکدیگر برقرار نمایند.